Czech  Czech

Chiangrai Hotels

Chiangrai Hotels

Chiangrai je nejsevernější provincie Thajska. Chiangrai Město se nachází v povodí řeky Kok 416 metrů nad mořem. Chiangrai je asi 785 kilometrů od Bangkoku. Chiang Rai je obklopeno horské a horní severu a hranic na obou Myanmaru a Laosu na Zlatého trojúhelníku. Chiangrai má vlastní letiště. Chiangrai je asi 2 hodiny, když jedete z Chiangmai. V současné době můžete navštívit Chiangrai pohodlněji než dříve.

Chiangrai provincie je plná turistických zdrojů v období přírodních zajímavostí, starobylé chrámy a zemědělských destinací. To je také domov pro několik horských kmenů, kteří sledují fascinující způsob života.

Chiang Saen je okres Chiang Rai je cestovní ruch branou do Myanmaru a Laosu.

Chiang Khong je branou do Luang Prabang v Laosu.

Mae Sai je branou do Myanmaru.

V levém horním menu si můžete zobrazit kliknutím na jemné hotel Chiang Saen, Chiang Khong, Mae Sai, nebo jiného.

Hotely v Chiangrai jsou v několika cenových relacích, od malého hotelu na luxusní hotely (700 BHT na téměř 10.000 BHT / noc).

Můžete setřídit podle jména 'Hotel Name', nebo 'Rating', nebo 'Price' jak je uvedeno níže. Případně lze zadat libovolné název hotelu do 'Search Bar Tab".


English HongKong Taiwan Malaysia Hungary Czech Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia VietNam China Korea Japan Switzerland Romania Thai