Poland  Poland

Chiangrai Hotels

Chiangrai Hotels

Chiangrai jest najdalej na północ prowincji Tajlandii. Chiangrai Miasto położone jest na dorzecza Koka 416 metrów nad poziomem morza. Chiangrai jest około 785 kilometrów od Bangkoku. Chiang Rai jest w większości otoczone górskim i górny północy graniczy z Birmy i Laosu w Złotym Trójkącie. Chiangrai ma swoje lotnisko. Chiangrai wynosi około 2 godzin, gdy jesteś w drodze z Chiang Mai. Obecnie, można odwiedzić Chiangrai wygodniej niż dotychczas.

Chiangrai województwo jest pełna z zasobów turystycznych w okresie atrakcji przyrodniczych, świątyń antycznych i miejsc rolniczych. Jest także domem dla wielu górskich plemion, którzy podążają fascynujących sposobów życia.

Chiang Saen to dzielnica z Chiang Rai jest bramą turystyka w Birmie i Laosie.

Chiang Khong jest bramą do Luang Prabang w Laosie.

Mae Sai jest bramą do Birmy.

Z Twojego menu górnym lewym, można znaleźć w elegancki hotel, klikając Chiang Saen, Chiang Khong, Mae Sai, lub innego.

Hotele w Chiangrai są w kilku przedziałach cenowych, począwszy od małego hotelu do luksusowych hoteli (700 BHT do prawie 10.000 BHT / noc). Możesz sortować je przez 'Hotel Name', lub 'Rating' lub "Price", jak poniżej. Alternatywnie możesz wpisać nazwę dowolnego hotelu na 'Search Tab Bar ".


English HongKong Taiwan Malaysia Hungary Czech Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia VietNam China Korea Japan Switzerland Romania Thai